Instytut Badawczy Innowacyjnych Technologii

Instytut Badawczy Innowacyjnych Technologii

Stworzony przez nas Instytut jest jednostką naukowo-badawcza a także wdrożeniową, której działalność jest niezależna. Instytut oferuje nowoczesne i zintegrowane rozwiązania dla inżynierii lądowej i wodnej oraz ochrony środowiska, współpracując obecnie z wieloma autorytetami specjalistami z różnych zakresów. Instytut specjalizuje się również w doradztwie realizując całościową obsługę innowacyjnych przedsięwzięć inwestycyjnych.

Pogotowie Kanalizacyjne Warszawa

Pogotowie Kanalizacyjne Warszawa

Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy ofertę usuwania awarii kanalizacyjnych, które jest dostępne , wystarczy zgłosić awarię . Udrażniamy zatkane przewody, usuwamy przyczyny zalań mieszkań. Dbamy również o bezpieczeństwo udrażnianych przewodów, staramy się wykonywać czynności naprawcze starannie. Czyszczenie kanalizacji sanitarnej to konieczność pojawiająca się prędzej czy później. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, gdyż o naszej rzetelności i sumienności przekonało się już wielu klientów z Warszawy i okolic.Nasza firma to Usługi hydrauliczne warszawa , przedstawia wszystkie usługi kanalizacyjne warszawa . Dzięki doświadczonej kadrze fachowców gwarantujemy stuprocentowe zadowolenie z przeprowadzanych prac. Nasze wielkie doświadczenie pozwala na usunięcie „od ręki” najczęstszych usterek i awarii grzewczych , które mogą przytrafić się w domu, Usługi hydrauliczne Warszaw to bardzo dobra firma hydrauliczna zajmująca się wykonawstwem instalacji wodno- kanalizacyjnych jak również montażem pieców junkers .

Agencja Social Media

Agencja Social Media

Mamy wieloletnie doświadczenie w pracach w obszarze internetowym. Zespół, który tworzymy to osoby z ogromną wiedzą, osiągnięciami i doświadczeniem. Tworzymy strony internetowe, aplikacje na Facebooka i nk.pl, a także dedykowane systemy online. Wyspecjalizowaliśmy się również w prowadzeniu kont społecznościowych. Zaplanujemy, zarządzamy i prowadzimy skuteczną komunikację w obszarze Social Media.

Meble z palet – Warszawa i okolice

Meble z palet - Warszawa i okolice

Zamierzasz przearanżować wnętrze Twojego domu? Przygotowaliśmy super propozycję tylko dla Ciebie – sprawdź już dziś! Przedsiębiorstwo Pine Square zajmuje się wytwarzaniem eko, designerskich mebli z prawdziwego drewna. Utrzymane w stylu skandynawskim kanapy czy regały powstają z recyclingowanych desek. Nowatorskie meble z palet to wyroby tworzone w pojedynczych sztukach, przy czym producent z pasją uwzględnia indywidualne życzenia odbiorcy w zakresie koloru szafki czy metody wykończenia. Kolejną z branżowych usług firmy Pine Square Meble z Palet Warszawa stanowi wynajem mebli na potrzeby obsługi eventów, jak też profesjonalnych sesji zdjęciowych – najistotniejszy rejon działania to Warszawa i najbliższe sąsiedztwo. Motywujemy was do podjęcia współpracy z polecanym producentem mebli. Pinesquare.pl – sprawdź naszą witrynę online!

Przewodnik – Paweł Szczerkowski

Przewodnik - Paweł Szczerkowski

Licencjonowany przewodnik po Warszawie, którego propozycję odnaleźć można na stronie www.warszawa-przewodnik.com.pl, to wyjątkowa propozycja dotycząca zwiedzania stolicy. Wszyscy Ci, którzy chcieliby poznać stolicę z mniej powszechnej strony, czy też chcieliby dowiedzieć się interesujących faktów, których nie ma w przewodnikach, muszą wybrać ofertę pilota – Pawła Szczerkowskiego. Na stronie znajduje się cennik zwiedzania Warszawy z przeodnikiem, który naliczany jest wedle czasu. Ten przewodnik to fachowość, entuzjazm i elastyczność w jednym. Dlatego wybierając ofertę tego pilota, można mieć pewność, iż stolica będzie ukazana w sposób niezwykle ciekawy. Na stronie dostępne są przykładowe lokalizacje do zwiedzenia.